Instalacje gazowe - warsztat samochodowy Autkogaz
Kontakt: 509 691 495
ul. Wernyhory 17, 71-240 Szczecin

Instalacje gazowe Gryfino

Instalacja gazowa w Suzuki Baleno

Gryfino jest miastem, w którym szczególnym zainteresowaniem cieszą się instalacje LPG. Duża część mieszkańców korzysta z pojazdów przede wszystkim w ramach dojazdu do pracy. Spora ich grupa podróżuje do nieodległego Szczecina, innych zachodniopomorskich miast lub miejscowości niemieckich.
Aby zmniejszyć koszty tychże podróży warto zainwestować w instalację LPG. Oferta naszej firmy „Autogaz” jest więc skierowana do wszystkich tych mieszkańców Gryfina, którzy chcą zmniejszyć nakłady swoich podróży za pośrednictwem montażu nowej instalacji gazowej do samochodu.

Montaż instalacji LPG dla mieszkańców Gryfina

Autogaz” jest firmą, która montuje instalacje gazowe wszystkich IV generacji. Posiadamy dostęp do najnowocześniejszych modeli, od tak znanych producentów jak: BRC, Optima, LPGTECH, PRINS, KME, STAG, Tomasetto, Valtek, Zavoli, Matrix, Solaris, Landi, Renzo,CAR-GAZ, Zenit, Auto Gaz Centrum.

Każda z tych firm prezentuje najwyższy poziom konstrukcyjny i doskonale nadaje się zarówno do nowszych, jak i starszych modeli aut.

Co ważne nasza firma „Autogaz” zakłada instalacje LPG zarówno do samochodów benzynowych jak i napędzanych olejem napędowym. Tak więc u nas zakres usług w dziedzinie montażu instalacji gazowych jest bardzo szeroki.

Serwis instalacji gazowych dla mieszkańców Gryfina

Porsche Cayenne S

Oczywiście poza samymi pracami związanymi z montażem instalacji LPG nasza firma „Autogaz” ze Szczecina zajmuje się kompleksowymi naprawami oraz serwisowaniem wszelkiego typu instalacji LPG.

Wśród usług, które proponujemy znajdą Państwo:

  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • wymianę: wtrysków, zbiornika, zaworów gazu, reduktora, sterownika,
  • dobór i wymianę filtrów,
  • doradztwo dotyczące paliw LPG, ich jakości i funkcjonalności
  • montaż gazu w samochodzie
  • regulacja instalacji gazowej w autach
  • naprawa instalacji gazowych w samochodach
  • założenie gazu LPG w aucie

Posiadamy dostęp do części zdecydowanej większości firm produkujących instalacje gazowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom elementów nowych i przede wszystkim oryginalnych.

Wszystko w jednym miejscu – montaż i serwis instalacji LPG

Nasze usługi kierujemy do wszystkich tych mieszkańców Gryfic, którzy szukają: szybkiej, skutecznej i opartej o najlepszych producentów instalacji gazu, oraz tych z Państwa, którzy chcą swoją instalację serwisować kompleksowo i sprawnie.
Wśród naszych klientów przeważają indywidualni mieszkańcy Gryfic. Jednak stale poszerzającą się grupą są przedstawiciele firm i instytucji publicznych, którzy chcą zakładać i serwisować instalacje gazowe właśnie za naszym pośrednictwem. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.